Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

  • Teraz: otwarte. Startujemy o 08:00

Opis

Chcesz nauczyć się tańczyć? Udoskonalić swój warsztat? Nauczyć się czegoś nowego lub po prostu dobrze się bawić tańcząc? Przyjdź do OSTROW DANCE ACADEMY.

Najnowocześniejsze i największe profesjonalne studio tańca w Ostrowie Wielkopolskim. Bogata oferta styli oraz najlepsi choreografowie i instruktorzy, tego nie znajdziesz w żadnym innym studiu. Prowadzimy zajęcia dla dużych i małych, młodszych i starszych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Wybierz swój styl z pośród ciągle powiększanej oferty:
Hip-Hop
House
Videoclip Jazz
Ragga/Dancehall
Funky Jazz
Disco-Dance
Taniec Towarzyski
Zabawa + taniec z muzyką (specjalna oferta dla najmłodszych)

Dodatkowo w naszej ofercie:
Joga
Callanetics
Okolicznościowe kursy tańca (ślubne, studniówkowe)

VIDEOCLIP JAZZ
Jazz stał się jednym z najbardziej popularnych stylów tanecznych głównie ze względu na jego popularność w telewizji, filmach, teledyskach i reklamach. Tak powstała technika tańca – VIDEOCLIP JAZZ - która wykorzystuje elementy takich form ruchu jak: hip-hop, funky jazz, taniec współczesny, breakdance.

HOUSE
House dance pojawił się w następstwie ery disco, we wczesnych latach osiemdziesiątych. Czerpie inspiracje z afrykańskich, brazylijskich i latynoamerykańskich styli tańca oraz jazzu, stepowania (ang. tap) a nawet tańca współczesnego. Tancerze house wykorzystują również ruchy z waacking'u, vouging'ui capoeiry.

HIP-HOP
Styl taneczny, który odnosi się do formy ruchu ściśle związanej z muzyką hip-hop lub form, które ewoluowały jako część kultury hip-hop.

FUNKY JAZZ
to taniec nierozłącznie związany z kulturą pop. Silnie zrytmizowany, uczy izolacji i koordynacji ruchu, jednocześnie pozwalając na spontaniczną ekspresję i radość tańczenia

DISCO – DANCE
to taniec dyskotekowy, modny w latach 70. Aktualnie taniec zalicza się jako jedną z kategorii tańca sportowego. Charakteryzuje się szybkim tempem oraz wymachami nóg, szpagatami jak i figurami akrobatycznymi.

DANCEHALL
Muzyka jak i styl tańca, zapoczątkowany w latach 70 XXw. na Jamajce, wywodzący sie
z klasycznego reggae.Samo słowo "dance hall" znaczy pomieszczenie; klub, w których można było oddać się fuzji ciała, bawiąc się do muzyki puszczanej przez selekte(Dj).
To właśnie w takich salach rodziła się kultura dancehall'u.
Tutaj chcemy krótko scharakteryzować czego możecie się spodziewać po tym tańcu. Dancehall charakteruzuje się żywiołością, dobrą zabawą, energicznością, ale także otwartością na seksualność i cielesność. Forma ta zapożycza pewne wartości ze styli afrykańskich jest to między innymi : nisko ugięte kolana, otwartość ciała, ruchy klatki, tułowia oraz bioder. Ponadto uczy izolowania ciała, panowania nad nim oraz freestyle'u do tej jakże żywiołowej muzyki.
Najważniejsi przedstawiciele tej muzyki to między innymi : Elephant Man, Beenie Man, Sean Paul, Shaggy, Bounty Killer, Buju Banton jak również Brick & Lace.
Jamajski dancehall to wciąż rozwijający się styl , którym inspirują się tancerze na całym świecie.

RAGGA JAM
jest całkowicie świeżym stylem i zalicza się do tańców ulicznych takich jak: hip-hop, house, popping czy funky style.
Stworzony przez Laure Courtellemont, która z pochodzenia jest francuzką. Styl ten bazuje na tzw. JAMAICAN SOCIAL DANCES, czyli krokach dancehallowych, które wzbogacane są europejskimi wpływami i łączone tworzą bogate, dynamiczne i niezwykle atrakcyjne choreografie. Korzeniami są reggae oraz taniec afrykański.
W tańcu tym największe znaczenie mają izolacje jak również odgrywają tu ważną role ruchy bioder, klatki oraz praca nóg. Poza krokami ważną rolę odgrywa RADOŚĆ i wyzwalanie pozytywnej energii płynąca ze wspólnego tańca.

CALLANETICS
to program amerykanki Callan Pincney lansujący system
30 ćwiczeń wyszczuplających sylwetkę i gwarantujących dobrą formę fizyczną.
Ćwiczenia te podnoszą wydolność całego organizmu, zmuszają do aktywności głęboko położone grupy mięśni, a nie tylko te położone tuż pod skórą. Dlatego wykonywane ruchy muszą być precyzyjne, a ćwiczenia wykonywane z ogromną koncentracją.
Celem tych ćwiczeń jest zwalczanie otyłości, ujędrnianie ciała oraz rzeźbienie sylwetki. Dzięki nim możesz wyszczuplić biodra, spłaszczyć brzuch, podnieść biust
i utwardzać uda. Dla porównania podaje się, że jedna godzina Callaneticsu daje organizmowi tyle, co kilka godzin gimnastyki klasycznej lub około 20 godzin uprawiania aerobiku.

ZUMBA
Zajęcia zaprojektowane dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętności przy motywacyjnej, ekscytującej latynoamerykańskiej muzyce i największych starych i współczesnych hitach.
Zumba poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, uczy świadomości ciała, wprawia nas w świetne samopoczucie, kóre pozostaje na dlugo długo po zajęciach.

SALSA SOLO
Wyjątkowy rodzaj zajęć taneczno - fitnesowych.
Salsa solo jest połączeniem muzyki kubańskiej, fitnesu i tańca, świetnej zabawy oraz aktywnego treningu.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Ostrów Wlkp., ul. Ledóchowskiego 34
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
60736…
72378…
  • od 08:00 do 16:00
  • od 08:00 do 16:00
  • od 08:00 do 16:00
  • od 08:00 do 16:00
  • od 08:00 do 16:00
  • nieczynne
  • nieczynne
Data ostatniej aktualizacji: 29.08.2019, 01:07

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
OSTROW DANCE ACADEMY
Szkoła Tańca
Cena już od:
8 zł do 136 zł
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 8 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook